Zabieg keratynowy na włosy

Gładkie włosy to piękno, elegancja oraz doskonałe samopoczucie. Zabieg keratynowy na włosy pozwala prostować włosy i nadaje im gładkość oraz połysk. Panowie raczej takich zabiegów nie robią, ale panie bardzo chętnie stosują keratynę. Nakładają preparat na włosy, trzymają go na nich przez pół godziny i następnie zmywają preparat z włosów. Uzyskany efekt jest niezwykły – włosy są gładkie, lśniące oraz piękne. Zabieg prostuje włosy oraz nadaje im idealną gładkość. Zabieg nazywany jest brazylijskim prostowaniem włosów. Coraz więcej osób poddaje włosy takiej pielęgnacji i osiąga bardzo dobre efekty. Jakość w dobrej cenie na pewno jest atutem takiego zabiegu. Klienci są zainteresowani dbałością o włosy, a niejedna osoba stosuje taki zabieg co najmniej raz w tygodniu. Taki zabieg pozwala nadać włosom piękno oraz blask, którego nie osiągnie się żadnym innym zabiegiem. Nie jest to najtańsza forma pielęgnacji, jeden zabieg kosztuje od 350 do 600 złotych, w domu można przeprowadzić go taniej, ale nie ma wówczas gwarancji doskonałego efektu.

Czym jest zabieg keratynowy na włosy?

Zabieg odżywia oraz odbudowuje włosy, jest sposobem efektywnego pielęgnowania włosów. Doskonała jakość jest sposobem pielęgnowania włosów. Tego rodzaju zabieg posiada w ofercie każdy salon fryzjerski. Najpierw dwukrotnie starannie myje się włosy, osusza się je i nakłada się keratynę. Dzięki temu zabiegowi włosy odzyskują piękno oraz idealny blask. Niejedna osoba takie włosy pragnie mieć i czarować nimi otoczenie. Po pół godzinie włosy podsusza się jeszcze raz i następnie się je prostuje. Można na takim zabiegu spędzić od dwóch do pięciu czy sześciu godzin. Tak wygląda dbałość o włosy, co jest sprawą całkiem oczywistą. Panie jednak chcą mieć ładne włosy i są gotowe spędzić czas na dbałości o włosy. Nie jest to zabieg dla każdego. Nie powinny poddawać się mu osoby pływające często na basenie, posiadające włosy kruche, często rozjaśniające włosy, nie dbające o pielęgnację włosów. Piękna fryzura jest podstawą efektownego wyglądu, a ładne włosy to prawdziwy atut każdej pani.

Efekty zabiegu keratynowego na włosy

Efekty zabiegu keratynowego na włosy to gładkie, błyszczące, miękkie oraz ponadczasowo piękne włosy. Klienci chętnie dbają o jakość włosów i są zainteresowani dbałością o to, by włosy nie utraciły blasku i nie stały się matowe. Zabieg warto powtórzyć kilka razy, a efekt będzie coraz bardziej trwały. Jest to zabieg zalecany i na pewno pomocny. Nie ma lepszej pielęgnacji od keratynowego prostowania włosów. Doskonała jakość takiej pielęgnacji to podstawa, o czym wie każda osoba dążąca do osiągnięcia ładnej oraz eleganckiej fryzury. Dobra jakość w przyzwoitej cenie pozwala dbać o włosy doskonale. Keratynowy zabieg pomaga na: problemy z puszącymi się włosami, elektryzowanie się włosów, odżywia zniszczone włosy, pomaga włosom matowym odzyskać blask, dyscyplinuje grube i kręcone włosy, pomaga dbać o włosy, które trudno się stylizuje, doskonale sprawdza się w przypadku wysokoporowatych włosów.