Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa to zabieg stosowany przez panie w średnim wieku, nie jest to zabieg dla młodych dziewczyn. Pomaga on odmłodnieć, nadać twarzy gładkości. Dzięki niemu każda pani może wyglądać pięknie oraz wyjątkowo. Jej twarz będzie wyglądała niczym twarz młodej dziewczyny. Mezoterapia igłowa stała się sposobem na dbałość o efektowną cerę. Zabieg ma historię – po raz pierwszy został wykonany w latach 50. XX wieku. Jest to zabieg pomocny, który powinni wykonywać lekarze lub kosmetyczki mające bardzo wysokie kwalifikacje. Początkowo miał on na celu kojenie migreny oraz problemów bólowych. Jednak ostatecznie okazało się, że ma całkiem inne zastosowanie. Dla każdej pani jest to zabieg pozwalający nadać promienność cerze. Po takim zabiegu każda pani wygląda doskonale, niczym królowa. Gładka cera, promienna i efektowna, to doskonały sposób na zachowanie młodości i czarowanie otoczenia wyjątkowym wyglądem.

Czym jest zabieg mezoterapii igłowej?

Zabieg mezoterapii igłowej to doskonała dbałość o urodę. Jeden zabieg to za mało, warto przeprowadzić kilka takich kuracji, które sprawdzą się i przyniosą ulgę. Mezoterapia igłowa jest sposobem na pomoc w odzyskaniu urody. Niewielkim urządzeniem cera jest odmładzana. Co ciekawe mezoterapia to także redukcja cellulitu, redukowanie blizn oraz zmniejszenie wypadania włosów.

Gdzie można go stosować?

Zabieg stosuje się na twarzy, to jest bardzo typowe miejsce jego realizowania. Zabieg to serie nakłuć. Takie mikronakłucia pozwalają na podawanie substancji aktywnych głębiej, czyli do głębszych warstw skóry. Jest to zabieg o małej bolesności, ale bardzo pomocny. Jeden zabieg na twarz oraz szyję kosztuje około 400 złotych. Warto o tym pamiętać i odłożyć jakąś kwotę na zabieg tego rodzaju. Za cztery zabiegi płaci się 1600 złotych, co jest dość wysoką kwotą.

Jakie efekty daje zabieg mezoterapii igłowej?

Zabieg nadaje jasność, gładkość oraz promienność cerze pełnej zmęczenia i wyszarzałej. Po 40 oraz 50 roku życia zabieg doskonale pomaga. Dobrze jest stosować dziesięć takich mezoterapii raz w roku. Jakość zabiegu to doskonała sprawa, warto o tym zdecydowanie pamiętać. Jest kilka rodzajów zabiegów: przeprowadzane igłą, rollerem oraz pistoletem. Największej wprawy wymaga mezoterapia realizowana igłą oraz strzykawką. Roller jest łatwy w użyciu – to specjalna rolka z mikroigłami. Można taki zabieg przeprowadzić w domu, a roller kosztuje grosze. Pistolet także jest łatwy do stosowania. Nakłuwać należy delikatnie, aby nie podziurawić delikatnej cery i nie zostawić na niej dziobów oraz rozszerzonych porów. Profesjonalna kosmetyczka przeprowadzi taki zabieg szybko oraz skutecznie. Na początek warto przeprowadzić cztery zabiegi co dwa tygodnie. Mezoterapia to sposób na powstrzymanie wypadania włosów, ujędrnianie skóry, wygładzanie zmarszczek, redukcję przebarwień cery, nawilżenie skóry oraz poprawę grubości naskórka. Zaraz po zabiegu skóra może być podrażniona i lekko opuchnięta. Przez dwa dni po zabiegu nie wolno opalać się na słońcu, zakazane są także wizyty w solarium.