Długie kolczyki

Kolczyki, to biżuteria, która gdy jest dobrze dopasowana, każdej Pani doda blasku i uroku. Szczególną uwagę przyciągają długie kolczyki będące wyrazistym elementem każdej stylizacji. Dodają seksapilu i kobiecości, ale czy zawsze? Warto przed zakupem przyjrzeć się bliżej komu, jakie i do jakich stylizacji pasują długie kolczyki, gdyż ich wybór jest naprawdę duży.

Warto dodać, że styliści przekonują, że biżuteria, w tym również kolczyki powinny przede wszystkim odzwierciedlać osobowość kobiety, która je nosi. Dlatego też długie kolczyki z pewnością wybiorą te kobiety, które lubią się wyróżniać i zwracać na siebie uwagę. To one będą się zachwycać i wybierać wśród bogactwa kształtów, kolorów i długości kolczyków.

Długie, wiszące kolczyki

Wybierając kolczyki, które mają być dopasowane do stylizacji, należy pamiętać o umiarze. Więcej, w tym wypadku wcale nie musi oznaczać lepiej. Decydując się na wyrazistą biżuterię w postaci kolczyków, należy zrezygnować z innych dominujących dodatków, jak np. naszyjnik, czy nawet pasek. To odpowiednio dobrane kolczyki powinny grać przysłowiowe pierwsze skrzypce i przyciągać uwagę.

Kolczyki, które zwisają, powinny być także dopasowane do kształtu twarzy. Dodają jej smukłości i wyszczuplają. Natomiast twarz przypominająca kwadrat, o ostrych rysach dobrze będzie prezentować się w otoczeniu kolczyków w formie kul czy łez. Masywne i długie kolczyki, które kształtem przypominają trójkąt, wizualnie zneutralizują zbyt ostry podbródek. Geometryczne wzory pasują do twarzy owalnej, która wydaje się stworzona do tego typu biżuterii.

Projektanci mody i stylistki podkreślają, że długie kolczyki dobrze jest nosić przy spiętych fryzurach. Wtedy szyja oraz cała sylwetka wydają się smuklejsze. Tak wyeksponowane kolczyki przyciągają uwagę i odwracają wzrok od mankamentów sylwetki.

Długie kolczyki – na jaką okazję?

Podobnie jest z ubiorem – odważna kreacja to proste kolczyki i analogicznie, prosta stylizacja, bardziej odważne kolczyki. Dla miłośniczek długich kolczyków w sklepach czeka wiele propozycji od delikatnych srebrnych łańcuszków, po te w krzykliwych kolorach wykonane z tworzyw sztucznych. Odpowiednio dobrane sprawdzają się prawie w każdej sytuacji, choć najczęściej wybierane są w stylizacjach przeznaczonych na imprezy i wiesze uroczystości.

Co ciekawe na pokazach słynnych projektantów mody można zaobserwować trend, który promuje bogatą, błyszczącą biżuterię. Modelki na wybiegach, czy gwiazdy świata kona i telewizji zakładają je także do strojnych, błyszczących sukien.

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer

Sliding Sidebar

About Me

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam.

Social Profiles

Recent Posts

Facebook