Sty 16, 2012

Napisane w Biżuteria, Inne, Wszystkie artykuły | 1 komentarz

Czym jest Claire’s?

Claire’s jest specyficznym sklepem. No bo jak to w ogóle nazwać. Można by powiedzieć, że to sklep z biżuterią, no ale poza biżuterią mamy też np. kosmetyki. No dobra to w takim układzie Claire’s to sklep z biżuteria i kosmetykami, no ale to też nie wszystko bo przecież są jeszcze buty, torby, szaliki, czapki, rękawiczki, a do tego wszystkiego pojawiają się jeszcze przypinane włosy, pastylki PAZ, lizaki w kształcie serc czy też dodatki Biebera, Spongboba i Hello Kitty.

Więc powstaje pytanie – jak nazwiesz Claire’s? Czym jest Claire’s? Odpowiadaj w komentarzach!

A w związku z tym, że Claires jest taki różnorodny, będziemy tutaj co jakiś czas wrzucać informacje w postaci mixów. Czyli to co nam wpadło w oko danego dnia, będziemy pokazywać Tobie. Jeśli Tobie wpadło coś fajnego w oko daj nam znać na kontakt (małpa) claires.pl podeślij foto, czy cokolwiek i na pewno to opiszemy! 🙂

A tymczasem pewnie zastanawiasz się co się stało z stroną. Otóż okazało się, że poprzedni layout nie nadawał się jednak do użytku i jesteśmy  w trakcie zmiany – dlatego trzymaj się z nami!

Na naszej stronie znajdziesz wiele ciekawych zdjęć i informacji o biżuterii Claire’s i ogólnie o modzie i stylu. Polecamy zapoznać się z takimi tekstami jak opisy biżuterii Claires:

Biżuteria czy też bardziej konkretnie pełny opis dostępnych w Claire’s Bransoletki oraz Kolczyki.

I szczególnie polecamy nasze Stylowe Inspiracje, w których zobaczysz i przeczytasz o fajnych inspiracjach, modzie i stylu.

Strona 1 z 11
  1. sklep może nazywać się butikiem! to naprawde mega sklep!Siedze tam zawsze ponad godzinkę.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.